کد خبر: LAJYR زمان: 22:02 1398/04/20   بازدید: 53651

ستاره سیتی؛ گزینه PSG برای جانشینی نیمار

لروی سانه، وینگر آلمانی منچسترسیتی، مورد توجه باشگاه پاری سن ژرمن قرار گرفته است.


به گزارش "ورزش سه"، بر کسی پوشیده نیست که پاری سن ژرمن دیگر علاقه ای به حفظ نیمار، گرانقیمت ترین بازیکن تاریخ فوتبال ندارد و این ستاره 27 ساله برزیلی احتمالا به زودی راهی تیم سابق خود بارسلونا خواهد شد.

 

نشریه اسپورت مدعی شد در صورت جدایی نیمار از پاری سن ژرمن، آنها برای خرید لروی سانه از سیتی اقدام خواهند کرد. وینگر تند و تیز سیتیزن ها هنوز برای تمدید قرارداد با این تیم به توافق نرسیده و پاری سن ژرمن قصد دارد با بهره گیری از این شرایط وی را راضی به انتقال به پاریس کند.

 

 

اگرچه سه سال از قرارداد لروی سانه با سیتی باقی مانده، اما نیمکت نشینی های متوالی وی در نیم فصل دوم فصل قبل باعث ایجاد تردیدهایی در مورد آینده وی گشته و در صورت جدایی نیمار از پاری سن ژرمن، این تیم جدی تر برای خرید او اقدام خواهد کرد. هدف توماس توخل ایجاد مثلث ادینسون کاوانی، کیلیان امباپه و لروی سانه در خط حمله است.

 

البته بایرن مونیخ نیز علاقه زیادی به جذب لروی سانه داشته و قصد دارد وی را به عنوان جانشین ستاره هایی چون آرین روبن و فرانک ریبری جذب کند، اما با توجه به قدرت مالی بالای پاری سن ژرمن آنهم در صورت فروش نیمار، احتمالا شانس فرانسوی ها برای فروش ستاره آلمانی بیشتر خواهد بود.