کد خبر: 7079Y زمان: 11:03 1398/04/15   بازدید: 28039

جدال زلاتان و پوگبا در چالش اینستاگرامی

پل پوگبا در پاسخ دعوت زلاتان ابراهیموویچ از او برای پیوستن به چالش باز کردن در بطری، این چالش را دشوارتر کرده و زلاتان را به رقابت فراخواند.

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ، بعد از اجرای چالش جدیدی که در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده و به چالش باز کردن در بطری معروف است از هم‌‌تیمی سابقش در منچستریونایتد خواست او هم به این چالش بپیوندد. زلاتان با قرار دادن فیلم خود در حال اجرای این چالش، در صفحه اینستاگرامش پوگبا را دعوت کرد و گفت او نفر بعدی است که باید در این چالش شرکت کند.

 

 

پوگبا اما کمتر از بیست و چهار ساعت بعد به شیوه خاص خود به دعوت زلاتان پاسخ داد. جالب اینجا است که پوگبا و مدیر برنامه‌هایش این روزها ساعات پرتنشی را سپری می‌کنند و همین دیروز بود که مینو رایولا مدیر برنامه‌های پوگبا اعلام کرد او دیگر مایل نیست در یونایتد بازی کند. با اینحال پوگبا نشان داد در میانه این تنش‌ها همچنان وقت برای سرگرمی و پاسخ دادن به چالش‌های فضای مجازی دارد.

 

 

پوگبا برای خواباندن دست ابراهیموویچ به جای حالت معمول اجرای این چالش که با یک بطری انجام می‌شود، از دو بطری استفاده کرد. ستاره فرانسوی در اینستاگرام خود بعد از بارگذاری این ویدیو خطاب به زلاتان نوشت: از دعوت برای این چالش متشکرم زلاتان ابراهیموویچ. من فقط آن را پوگبایی اجرا کردم. حالا اشکال ندارد تو هم چالش را با دو بطری انجام بدهی؟".