کد خبر: KP1j9 زمان: 13:56 1398/04/05   بازدید: 27336

هاشمیان: شهر بابک قطب منطقه می‌شود

مدیرعامل باشگاه صنعت مس شهربابک معتقد است که شهربابک با وجود سیستم مدیریت در شرکت ملی صنایع مس ایران در آینده تبدیل به قطب فوتبال خواهد شد.

هاشمیان مدیرعامل باشگاه صنعت مس شهربابک در رابطه با شرایط این باشگاه به خبرنگار "ورزش سه" می‌گوید: باتوجه به زیر ساخت های ورزشی موجود و حمایت های دلسوزانه  مدیریت جدید شرکت ملی صنایع مس ایران شهربابک در آینده تبدیل به قطب فوتبال در فصل مشترک استان‌های کرمان، یزد و شیراز خواهد شد؛ شهربابک یکی از کامل ترین زیرساختهای ورزشی در بین تیم های دسته دوم کشور را داراست.


او در همین رابطه ادامه می‌دهد: یکی از مهم ترین این زیرساخت ها، ورزشگاه ۱۵ هزار نفری در حال احداث است و همچنین از دیگر زیر ساخت های  ورزشی، فرهنگی و مردمی  شهربابک می توان  ۱.زمین تمرینی مصنوعی  وطبیعی ۲. خوابگاه و ساختمان آموزشی ۳.ساختمان اداری مجهز ۴. خوابگاه‌های ویژه جهت مربیان ۵. سالن بدنسازی نام برد.

 

هاشمیان در تکمیل صحبت های خود به وجود سیستم مالی متفاوت و عدم بدهی در طول ادوار گذشته و شفافیت در هزینه‌ها اشاره کرد و اظهار داشت: حضور جناب آقای دکتر سعد محمدی و دکتر کفاشیان در شرکت ملی صنایع مس ایران از دیگر مزایا و امید های شهرستان و مخصوصا باشگاه مس شهربابک می باشد.

 

مدیرعامل باشگاه صنعت مس شهربابک در پایان  از حمایت همه جانبه مردم و هواداران از باشگاه و مخصوصا رشته فوتبال که در آخرین نظر سنجی کشوری در خرداد ۹۸ به عنوان پرطرفدارترین تیم  لیگ دوی کشور شد گفت و افزود:از دیگر خصوصیات مهم این شهر قرار گرفتن در موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد بین سه استان کرمان وشیراز و یزد و مجاورت در کنار معادن مس و فیروزه است.