کد خبر: 1B4Kl زمان: 18:35 1398/04/03   بازدید: 49327

مبلغ این مربی کاهش پیدا می‌‎کند؟

وکیل کاررا، دومین هدف مدیران پرسپولیس در ترکیه

قرار است طبق برنامه، مدیران باشگاه پرسپولیس با وکیل ماسیمو کاررا نیز دیدار کنند و شرایط این مربی ایتالیایی را به طور جدی مورد بررسی قرار دهند.

به گزارش "ورزش ‌سه"، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به همراه مهدی محمد نبی و علی رغبتی دو عضو هیئت مدیره صبح امروز به استانبول سفر کردند تا با سه گزینه نهایی حضور بر روی نیمکت مربیگری سرخپوشان مذاکره نهایی را انجام دهند.

 

در این بین شنیده می‌شود که اولویت مدیران پرسپولیس در این سفر ابتدا مذاکره با الکساندر  نوری است و جلسه اول با این مربی و مدیر برنامه‌هایش خواهد بود تا شرایط مختلف گزینه جوان و جذاب خود را مورد بررسی قرار دهند و برای عقد قرارداد با او مقدمات ابتدایی را فراهم کنند. هر چند که این مربی مبلغ بسیار بالایی را درخواست کرده که پرداخت آن خارج از توان باشگاه پرسپولیس است و از حالا باید حضور کاررا در جمع سرخپوشان را منتفی بدانیم.

بعد از این جلسه در هتل حیات استانبول دومین جلسه حساس و سرنوشت مثلث مدیریتی باشگاه با وکیل ماسیمو کاررا برگزار می‌شود. قرار است وکیل این مربی ایتالیایی به صورت مستقیم با طرف ایرانی به گفت و گو بنشیند و در خصوص شرایط مختلف به خصوص مسائل مالی بحث انجام شود. در صورتی که کاررا نسبت به پیشنهاد اولیه خود تخفیف خوبی دهد این مربی جزو گزینه‌های اصلی خواهد شد. طبق وعده مدیران باشگاه تا ساعات پایانی روز چهارشنبه مربی این تیم از بین گزینه‌های موجود معرفی می‌شود.

 

در صورتی اینکه پرسپولیسی‌ها در ترکیه توافقی با گزینه‌های پیش رو نداشته باشند، با توجه به کمبود وقت، گزینه‌هایی که در گذشته نیز مطرح شده بودند باز هم بر روی میز مذاکره قرار می‌گیرند و باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار قهرمان سه فصل اخیر ایران بعد از جدایی برانکو ایوانکوویچ خواهد بود.