کد خبر: 5pm04 زمان: 17:03 1398/04/03   بازدید: 10478

واگذاری مالکیت در انتظار پاس شدن چک

نساجی امروز با رضا مهاجری استارت می زند

سرمربی جدید تیم فوتبال نساجی امروز و در اولین تمرین این تیم برای فصل جدید به بازیکنان و هواداران معرفی می شود.

به گزارش" ورزش سه" باشگاه نساجی لیگ نوزدهم را با سرمربی و مالک جدید آغاز می کند. رضا مهاجری سرمربی فصل قبل تیم فوتبال ماشین سازی تبریز چند روز قبل با این باشگاه به توافق رسید و قرار است امروز رسما به عنوان سرمربی این تیم معرفی شود.


اما مالکیت نساجی مازندران نیز روزگذشته تغییر پیدا کرد هرچند گفته می شود که برای انتقال رسمی باشگاه به مالک جدید منتظر پاس شدن اولین چک های او هستند. مالک جدید نساجی که هنوز هیچ اظهارنظر یا مصاحبه ای از او منتشر نشده فردی به نام محمد اژدری است که تمامی مسئولیت این باشگاه را به محمدعلی قنبری سپرده است.


نساجی در حالی بعد از پایان لیگ هجدهم شرایط نامشخصی داشت که در طول فصل نیز حواشی درباره این تیم کم نبود. در نیم فصل اول جوادنکونام که با نساجی به لیگ برتر آمده بود جدا شد و سپس مجیدجلالی نیز در یک نیم فصل چالش هایی را با یکی از مالکان باشگاه داشت. با این وجود بعد از پایان لیگ هجدهم، شرایط مالکیت این تیم شکل بی ثباتی به خود گرفت تا اینکه چند روز قبل مشخص شد فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان دو مالک این باشگاه آن را به فرد دیگری واگذار کرده اند.


با این وجود امروز رضا مهاجری با نساجی تمرینات آماده سازی را آغاز می کند. نساجی هنوز در نقل و انتقالات فعالیت جدی نداشته است و به نظر می رسد کار اصلی مهاجری و مدیران جدید حفظ تیم و جذب بازیکنان خوب برای رفع نقاط ضعف باشد.