کد خبر: q7nDz زمان: 12:41 1398/03/22   بازدید: 1996

ساختاری نوین در فدراسیون ورزش‌های همگانی

با حکم افشیم مولایی سرپرست فدراسیون ورزش‌های همگانی، رضا شجیع به سمت سرپرستی سازمان توسعه فعالیت بدنی و پژمان معتمدی به سمت سرپرستی سازمان آمادگی جسمانی و روش های تمرینی منصوب شدند.

به گزارش "ورزش سه"، دکتر پژمان معتمدی، عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی در گفتگو با ورزش سه ضمن اشاره به فعالیت های ارزشمند و گرانمایه مسیولین فدراسیون در ادوار گذشته، از ساختار جدید فدراسیون در راستای حصول سیاست های وزارت ورزش و جوانان و ارتقاء ضریب نفوذ فعالیت های بدنی در بعد همگانی خبر داد.


وی با اشاره به چشم انداز این سازمان در تسری دانش و روش های تمرینی روزآمد با حوزه ورزش و تندرستی و راه اندازی کسب و کارهای دانشی در حوزه مربیگری به ضرورت ترویج ورزش همگانی بر اساس ظرفیت های بوم شناختی اشاره کرد.


معتمدی ایجاد هم گرایی علمی و رفع ضعف نظام ارتباطی بر اساس ماهیت وجودی انجمن ها و کمیته های فدراسیون را از ضروریات خواند و تاکید کرد که ایجاد شخصیت حقوقی مستقل برای این سازمان در ساختار جدید، راهگشا است.


دکتر معتمدی از مدرسین بین المللی دوومیدانی، مدرس بدنسازی کنفدراسیون فوتبال آسیا و دبیر اسبق فدراسیون دوومیدانی است. نامبرده بیش از ۳۰ عنوان تالیف در حوزه علوم ورزش دارد.