کد خبر: GD038 زمان: 18:02 1398/03/21   بازدید: 67971

نظر مربی سابق تیم ملی درباره ویلموتس

مربی سابق تیم ملی با تمجید از عملکرد شاگردان مارک ویلموتس در جدال با کره جنوبی، ابراز امیدواری کرد فدراسیون با این مربی نیز قراردادی طولانی مدت داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی با هدایت مارک ویلموتس بلژیکی با ارائه یک بازی تهاجمی در نهایت با تساوی یک بر یک در زمین حریف به کار پایان داد.


امید نمازی، مربی سابق تیم ملی که سابقه همکاری با کارلوس کی‌روش را در کارنامه دارد و چندی پیش نیز در فوتبال ایران در نیمکت ذوب آهن حاضر بود، در صفحه شخصی خود با اشاره به عملکرد تیم ملی در جدال با کره جنوبی نوشته: یه نیمه از بازی ایران و‌ کره گذشته. چه ببریم‌ چه ببازیم، بدون هیچ شکی میتونم‌ بگم که اگر مسئولین فدراسیون کمی شجاعت به خرج بدن و مثل کی‌روش این مربی رو برای ۸ سال حفظ کنن، ویلموتس میتونه فوتبال ایران را متحول کنه. نسل خوبی از بازیکن‌ها در تیم ملی فعالیت دارن و با ایده های مدرن و تهاجمی این مربی که در همین یه بازی و نیم شاهد آن بودیم، میتونیم حتی جلوی تیم های بزرگ دنیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم! اونهایی که‌ کورکورانه از کی‌روش و ‌‌فلسفه بازیش حمایت میکردن حالا شاید تجدید نظر داشته باشن.