کد خبر: BJod2 زمان: 16:24 1398/03/05   بازدید: 35032

هوادارن سپاهان فرهنگ هواداری خودشان را نشان می دهند؛

تابش: منتظریم؛ از جزئیات صحبت نمی کنم

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان می گوید بهتر است از جزئیات مسائلی که در حال مطرح شده است، فعلا صحبتی نشود.

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" در مورد آخرین شرایطی که باشگاه سپاهان پشت سر می گذارد، گفت: بالاخره جلسات خوبی بوده و تصمیمات خوبی گرفته شده است. در تهران هم باید ببینیم تصمیم نهایی چه می شود و برنامه چیست


مدیرعامل سپاهان ادامه داد: ما آمادگی داریم یک مسابقه سالم و فیرپلی برگزار شود. از هواداران خوب و خونگرم اصفهان هم تقاضا داریم که پذیرایی خوبی از پرسپولیسی ها داشته باشند و فرهنگ هواداری خودشان را به نمایش بگذارند.


تابش در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد نحوه استقرار هواداران طی دو سه روز باقی مانده تا مسابقه تغییر کند، که او اضافه کرد: به صورت قطعی یک چیزهایی در سایت ها می بینیم ولی هنوز به صورت مستقیم صحبتی در این خصوص نشده و منتظریم ببینیم نظر نهایی چیست. مطمئنا این مسابقه بدون مشکل برگزار می شود و هواداران ما با احترام کامل به ورزشگاه می آیند.


تابش در پاسخ به این سوال که آیا نهادهای امنیتی و اجرایی مسابقه در اصفهان با برگزاری بازی با حضور 50/50 هواداران مخالف هستند، عنوان کرد: بله آنها نظر خودشان را داده اند. قرار است کمتر صحبت کنیم تا ان شاالله این مسابقه در فضای مناسبی برگزار شود. خیلی قرار شده در مورد جزئیات صحبت نکنیم و ما تمام تلاشمان را برای برگزاری یک مسابقه سالم به کار گرفته ایم.


سوال پایانی از تابش در مورد این بود که چقدر امیدوار است، قانون استقرار هواداران در دیدار روز چهارشنبه تغییر کند. او جواب روشنی به این سوال نداد و بیان کرد: در این مورد نمی خواهم صحبت کنیم و امیدوارم شرایط بهتری فراهم شود. تاکیدم بر این است که ان شاالله بازی خوبی برگزار شود.