کد خبر: 234KY زمان: 10:54 1398/03/05   بازدید: 28585

فسخ قرارداد کنستانت به تراکتور ضرر مالی نمی‌زند

قرارداد هافبک گینه ای تراکتورسازی طوری به امضا رسیده که اگر باشگاه این قرارداد را فسخ کند، ضرر مالی متوجه باشگاه نخواهد شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، کوین کنستانت هافبک تدافعی که سابقه بازی در میلان ایتالیا را در کارنامه دارد، در نیم فصل لیگ هجدهم با تراکتورسازی قرارداد امضا کرد و راهی ایران شد اما او به واسطه آنچه از سوی پزشکان این باشگاه یک نوع بیماری خاص عنوان شد هرگز اجازه حضور در بازی های تراکتور را پیدا نکرد. از این رو در هفته های پایانی لیگ برتر تراکتورسازان قرارداد کنستانت را به حالت تعلیق در آوردند اما حالا بار دیگر احتمال بازگشت این بازیکن گینه ای به وجود آمده است.


کنستانت بعد از حدود دوماه به ایران سفر کرد و دیروز به ایفمارک رفت تا بار دیگر تست پزشکی بدهد. در صورتی که جواب تست پزشکی او مثبت باشد می تواند از ابتدای لیگ نوزدهم در ترکیب تراکتور قرار بگیرد اما اگر این اتفاق نیفتد قرارداد او با باشگاه فسخ می شود.


یکی از دغدغه های هواداران تراکتورسازی درباره کنستانت این بوده که اگر مسئولان باشگاه بخواهند قرارداد او را فسخ کنند باید ضرر مالی سنگینی بدهند اما بر اساس آنچه معاون حقوقی باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده در صورتی که سلامت بازیکن تایید نشود، باشگاه می تواند بدون پرداخت هیچ وجهی با این بازیکن قطع همکاری کند.