کد خبر: 4NB5R زمان: 16:36 1398/02/25   بازدید: 16322

این محرومیت اصلا برایم قابل تحمل نیست؛

جعفری: فحش شنیدم، کتک خوردم، محروم هم شدم!

مدافع تیم فولاد به دلیل حاشیه های پایان بازی این تیم مقابل اس خوزستان با محرومیتی مواجه شده که می گوید اصلا عادلانه نبوده است.

به گزارش ورزش سه، ظهر امروز افشین قطبی نشست خبری قبل از آخرین بازی فصل مقابل تراکتورسازی در بر گیرنده نکات اعتراضی مختلفی بود. مهم ترین مسئله ای که سرمربی فولاد به آن اعتراض داشت، محرومیت فرزاد جعفری از بازی پایانی فصل بود؛ محرومیتی که یک روز قبل از بازی رای آن اعلام شده و این باعث ناراحتی سرمربی فولاد شده بود.

 

ماجرا از این قرار است که فرزاد جعفری در پایان دیدار جنجالی فولاد و استقلال خوزستان درگیری هایی با مدیر تیم حریف داشته و با توجه به گزارش ناظر بازی از این حادثه، با محرومیتی 3 جلسه ای مواجه شده است.

 

اما خود این بازیکن به شدت از تصمیم اتخاذ شده، ناراحت است. او در گفت و گو با ورزش سه درباره این اتفاق اظهار داشت: من از مدیر تیم استقلال خوزستان در پایان بازی بدترین فحاشی ها را شنیدم. او مرا مورد ضرب و شتم قرار داد و چندین نفر هم شاهد این اتفاق بودند. او به من ضربه ای زد و مرا چندین پله به پایین انداخت.

 

جعفری افزود: من به دلیل این مسئله در همان روزهای پس از بازی نزد مراجع قانونی شکایت کردم و کسانی که ماجرا را از نزدیک دیده بودند، شهادت دادند. چطور می شود ناظر بازی گزارش کذب داده باشد؟ من کجا فحاشی کردم؟

 

او گفت: من در عین بی گناهی محروم شدم. دقیقا یک روز مانده به آخرین بازی فصل، به شکلی کاملا غیر حرفه ای مرا محروم کرده اند. این در حالی است که در بازی های دیگر تیم ها بدترین درگیری ها و فحاشی ها صورت گرفته و کمیته انضباطی به چند میلیون جریمه اکتفا کرده است. نمی دانم چرا با فولاد این کار را می کنند.

 

مدافع تیم فولاد ادامه داد: خود آن آقا در گزارشی که برای دادگاه داده، گفته که من هیچ فحاشی ای نکردم، آن وقت چطور ناظر بازی اینطور گزارش داده است؟ مطمئن باشید من تا آخر پای حق خودم می ایستم. ناظر بازی هم باید به دادگاه بیاید و شهادت بدهد که چه اتفاقی رخ داده است. واقعا عصبی هستم و حال بدی دارم چون بی گناه بودم و به ناحق محرومم کرده اند. اینکه او هم محروم شده، هیچ دردی از من دوا نمی کند. من بی گناه بودم و اصلا نباید چنین اتفاقی برایم رخ می داد. بدترین فحش ها را شنیدم، مشت و لگد از او خوردم، و حالا باید محرومیت هم بکشم! این واقعا قابل تحمل نیست.

 

او در پایان گفت: مدارک و فیلم های دوربین های مداربسته همه موجود است و برای فدراسیون هم ارسال می کنم. حتما تمام تلاشم را انجام می دهم تا حقم را بگیرم و اجازه ندهم که حقم پایمال شود.