کد خبر: xwqA9 زمان: 19:18 1398/02/22   بازدید: 59340

رئیس باشگاه سانتوس:

دیدن نیمار با پیراهن رئال، آرزوی من است

نیمار از سال ها پیش گزینه باشگاه رئال بوده؛ اما یک بار در سال 2013 رقابت برای جذب او را به بارسا باخت و حالا جدا کردن او از پی اس جی به نظر غیرممکن است.

به گزارش "ورزش سه"، نیمار گران ترین بازیکن حال حاضر دنیاست و سال 2017 پس از 4 فصل بازی برای بارسا ترجیح داد راهی پی اس جی شود. در دو سال اخیر، رئال تلاش هایی پنهانی برای جذب او داشت ولی پی اس جی باشگاهی نیست که فوق ستاره اش را از دست بدهد.

 

 

 

 

خوزه کارلوس پرس، رئیس باشگاه سانتوس که زمانی نیمار برای این تیم بازی می کرد، به مارکا گفت:« نیمار پس از پله، بهترین بازیکن تاریخ فوتبال برزیل است. فوتبالیستی که سریع تصمیم گیری می کند و استعدادش را هیچ بازیکنی ندارد. او یکی از فوق ستاره های اندک فوتبال دنیاست. او تنها یک ثانیه زمان برای اینکه حرکت بعدی خودش را انجام دهد، نیاز دارد. تماشای بازی نیمار در زمین فوتبال، لذتبخش است.»

 

رئیس سانتوس ادامه داد:« دیدن او با پیراهن رئال، آرزوی من است. من یکی از هواداران قدیمی رئال هستم و دوست دارم نیمار روزی برای رئال بازی کند.

بین سانتوس و رئال در زمان دی استفانو رقابت نزدیکی وجود داشت؛ ولی همواره ارتباط دو باشگاه مثبت بوده است. رئال یک برند برتر جهانی است و کاش نیمار بتواند روزی برای این تیم به میدان برود. نیمار باید بهتر فکر کند. پیوستن او به پی اس جی کاملا اشتباه بود و اگر فرصت جدایی و انتقال به رئال را دارد، نباید آن را از دست بدهد. حتی یک لحظه هم نباید برای پیوستن به رئال، تردید کرد.»