کد خبر: qQvXP زمان: 16:23 1398/02/20   بازدید: 5906

تا آخر فصل می خواهم بازیکنان را بهتر بشناسم؛

صادقی: فصل که تمام شد، برنامه و لیست می دهم

سرمربی تیم فوتبال سایپا پیش از دومین تجربه سرمربیگری اش در این تیم، روی بررسی و شناخت بیشتر بازیکنان تیمش در دو بازی پایانی فصل تاکید کرد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از روابط عمومی باشگاه سایپا، ابراهیم صادقی سرمربی سایپا با بیان این که فردا بازی آسانی در برابر بازیکنان با انگیزه استقلال خوزستان نخواهیم داشت به روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا گفت؛ این درست است که سقوط استقلال خوزستان قطعی شده اما همانطور که دیدید آنها در ورزشگاه آزادی تا دقیقه ۸۵ برابر استقلال تهران مساوی بودند و این نشان از آن دارد که بازیکنان جوان این تیم برای دیده شدن از فرصت های بازی در لیگ برتر نهایت بهره را می برند.


صادقی گفت: در بازی با پدیده از بازیکنانم رضایت داشتم و فردا هم با تمام قوا به دیدار برابر استقلال خوزستان خواهیم رفت و خوشبختانه خبر دادند که این بازی در ورزشگاه فولاد برگزار خواهد شد که با توجه به چمن مناسب آن به هر ۲ تیم اجازه کارهای تکنیکی و تاکتیکی داده می شود.
سرمربی سایپا تهران در پاسخ به این پرسش که برنامه تان برای فصل آینده چگونه خواهد بود گفت: خوشبختانه بازی های آینده تاثیر چندانی برای جایگاه مان در جدول ندارد و در صحبت هایی که با مدیران باشگاه داشتم، تمام تمرکزم در  ۲ بازی آینده را به بررسی و شناخت بهتر نسبت به بازیکنانمان گذاشته ام   و بعد از آن برنامه و لیست نفرات را در اختیار باشگاه قرار خواهم داد.


سرمربی سایپا ادامه داد؛ این روزها انگیزه و تلاش  بازیکنانم به من این امید را داد که بتوانیم به آینده این تیم امیدوار بود و در جلسه ای که با مدیران داشتم این نکته را اعلام کردم.


صادقی در انتها گفت؛ از تمام پیشکسوتان، مربیان، بازیکنان، کارشناسان و اصحاب رسانه که در این مدت با صحبت ها و‌ پیام هایشان مرا
مورد لطف خود قرارداند، سپاسگزارم.